InfoPerevod

Довідка про несудимість

Довідка про несудимість – це документ, який засвідчує, що фізична особа не засуджена за кримінальною статтею і не перебуває в розшуку за скоєння злочину. Це важливий документ, який вимагають надати деякі інстанції. Найчастіше пред'явити її вимагають державні установи, проте інколи це потрібно зробити і в приватних компаніях. Довідку про несудимість в Києві і інших містах вимагають зазвичай при працевлаштуванні або для надання візи. Вона підтверджує благонадійність людини.

Оформлення цієї довідки може зайняти певний час: якщо робити все самостійно через поліцію, знадобиться тиждень-два, але цей документ можна отримати значно швидше, якщо скористатись послугами бюро перекладів та інших компаній, які займаються посередницькою роботою.

Якщо у вас немає вільного дня, який ви бажаєте витратити на оформлення довідки про несудимість, набагато простіше і швидше зробити замовлення в нашій компанії і отримати готовий документ в найкоротші терміни. Також у нас ви можете відразу замовити переклад довідки, якщо він необхідний. Вартість послуги трохи перевищує збір, який потрібно вносити в МВС, але оформлено все буде значно швидше.

Що являє собою довідка про несудимість, її види

Цей документ друкується виключно на спеціальному бланку з багаторівневим захистом від підробки. Кожна довідка про несудимість має унікальний номер та серію. На ними на спеціальному сайті можна перевірити ідентичність документу.

Довідка з міліції про несудимість може бути надана в одному з двох варіантів:
• для надання на території України;
• для надання в інших державах.

На довідці, яку ви збираєтесь надавати за кордоном, обов'язково треба проставити апостиль, а довідки для надання в Україні легалізації не потребують. Легалізувати документ також можна з нашою допомогою.

З 2018 року законодавством встановлено, що порядок перевірки для надання довідки про несудимість може бути двох типів:
• повною;
• скороченою.

Повна містить наступні дані:
• чи було притягнення до кримінальної відповідальності,
• є чи немає судимості,
• про обмеження, які передбачені кримінально-процесуальним законодавством.

Скорочена містить тільки відомості про наявність чи відсутність даних про судимості.
Зовні ці довідки не відрізняються (тільки вказується її тип), зміни стосуються тільки форми перевірки за даними МВС. Однак, деякі інстанції звертають на це увагу, тож краще робити повну довідку, щоб уникнути необхідності проходити процедуру вдруге.

Коли потрібна довідка про несудимість?

Цей документ знадобиться для вирішення великої кількості завдань:

• відновлення або оформлення закордонного паспорта, посвідки на проживання, громадянства;
• відкриття візи до іншої держави;
• отримання роботи з вибухонебезпечними матеріалами;
• для працевлаштування в іншій державі;
• отримання ліцензії на використання при роботі психотропних, наркотичних речовин;
• участі в тендері;
• усиновлення, оформлення опіки над дитиною, організації дитячого будинку сімейного типу;
• отримання дозволу на зброю;
• отримання кредиту та ін.

По суті, цей документ повинен засвідчити, що людина не загрожує життю та здоров'ю оточуючих, вона безпечна і не схильна до скоєння злочину, може виконувати відповідальну роботу, в тому числі з дітьми.

Якщо у людини була судимість, вона не може бути прийнята на роботу у державні установи, також її ніколи не затвердять на будь-яку посаду у іноземній чи міжнародній компанії. Крім того, таку людину скоріш за все не пустять до себе інші держави, особливо якщо ми говоримо про країни, у які важно отримати візу (наприклад, Сполучені Штати, Великобританія тощо).

Де можна отримати довідку про несудимість?

Довідка з міліції про несудимість, видається у Відділі інформаційних технологій МВС України. Ці відділення є у кожному обласному центрі та великих містах. Довідка про несудимість в Києві видається на вул. Академіка Богомольця, 10.

Ви можете звернутись до державної установи і витрачати свій час на черги та повільну роботу держслужбовців, які, як відомо, не полюбляють поспішати. Але є і інший шлях. Замовити таку довідку можна навіть он-лайн. Все, що потрібно – надати свої документи, а потім забрати готову довідку. Це дуже швидко і зручно.

Що потрібно для отримання?

До офіційних органів потрібно надати наступні документи:

• ксерокопій всіх заповнених сторінок паспорта громадянина України (для громадян України);
• офіційного перекладу на українську мову свого чинного паспорта (для громадян інших країн, які проживають на території України).

Крім того, людина заповнює заявку на спеціальному бланку ІП-1. Дані, які треба вказати:

• прізвище, ім'я, по батькові. Якщо ви змінювали прізвище або ім'я (наприклад, вступали у шлюб), обов'язково надайте документи, які це підтвердять.
• дата та місце народження;
• місце проживання;
• мета отримання документу;
• контактний телефон;
• громадянство.

Якщо довідка оформлюється на дитину віком до 14-ти років, знадобиться надати свідоцтво про народження.
Якщо ви раніше були судимі, потрібно надати документ про поточну відсутність судимості (рішення суду або довідку про звільнення).

Як отримати довідку про несудимість?

Офіційним шляхом, через Департамент інформаційних технологій МВС України, це зробити не складно, але виснажливо. Ви берете з собою необхідні документи і заповнюєте заяву. Потім треба взяти квитанцію на сплату послуги і через банк внести вказану суму на рахунок установи. Потім з платіжкою, ксерокопією та оригіналом паспорта, заявкою ви йдете до фахівця департаменту. Він перевіряє чи правильно все заповнено і повідомляє коли ви зможете отримати готову довідку.

Якщо немає черги все це можна зробити досить швидко, проте ніхто не застрахований від напливу людей і тривалого очікування.

Скільки роблять довідку про несудимість? Поліція встановлює строки в місяць - це офіційний термін, який може бути коротшим, якщо у працівників не буде багато заявок. Щоб отримати цей документ швидше – скористуйтесь нашою пропозицією. Ми допоможемо зробити цей документ офіційно, але значно швидше - протягом 2 - 14 днів.

Зважайте на те, що в деяких ситуаціях робити довідку будуть довше:

• за наявності судимості у вас або у однофамільця (особливо у повного тезки);
• якщо паспорт був загублений;
• якщо у вас були штрафи за ДТП;
• через неполадки і роботі комп'ютерної системи (таке трапляється час від часу);
• якщо регіональний відділ поліції не дає своєчасної відповіді.

Скільки довідка про несудимість буде вважатися дійсною?

Довідка про несудимість – це один з документів, що мають обмежений термін дії. Тому оформляти її заздалегідь не має сенсу. Ви звернетесь до установи тільки тоді, коли вам потрібно її надати. Довідка про несудимість в Києві не містить конкретних даних про термін її дії. Це встановлює орган чи установа, до якої ви збираєтесь її надавати. На території України цей термін переважно обмежують 30 календарними днями. Але за кордоном він суттєво збільшується - до 90 календарних днів. Чому так? По-перше, термін підготовки пакету документів для закордону може бути дуже тривалим, по-друге, ви можете перебувати у іншій країні досить довго, а довідка повинна бути чинною.

Це загальні строки, які можуть бути змінені конкретною установою – тож варто дізнатись про це заздалегідь. Якщо ви не встигаєте зробити довідку самостійно, або не маєте на це часу, звертайтесь до нас – ви позбавите себе зайвих турбот.

Коли потрібен переклад довідки про несудимість?

Зазвичай переклад довідки про несудимість потрібен коли ви збираєтесь за кордон і хочете отримати візу. Майже всі держави вимагають перекладу документів на їх державну мову. Робити такий переклад може тільки професійний перекладач, бо за наявності найменшої помилки документ не буде прийнято. Переклад повинен бути нотаріально завіреним, а сам документ – легалізованим. Довідка без апостиля або консульської легалізації не буде вважатися дійсною.

Апостиля буде досить, якщо ви будете пред'являти довідку в одній з країн-учасниць Гаазької конвенції. В інших випадках потрібна консульська легалізація. Ці процедури також займають певний час, тож враховуйте це заздалегідь, особливо, якщо збираєтесь робити все самостійно. Є і інший шлях - наша фірма допоможе зробити все це. Отримання, переклад, легалізація довідки про несудимість будуть зроблені дуже швидко – ви просто отримаєте готовий документ в офісі.

Це надзвичайно зручно, адже навіть електронні черги та он-лайн сервіси державних установ не завжди гарантують відсутність помилок, та своєчасно надані послуги. Якщо ви не хочете витрачати час на відвідування державних інстанцій, скористайтеся нашими послугами.

Довідка про несудимість в Києві буде оформлена для вас дуже швидко. Ми пропонуємо:

• короткі строки оформлення документів;
• консультації фахівців;
• послуги перекладачів та нотаріуса;
• надійність і гарантії;
• доступну вартість послуги.

Ви можете перевірити легальність довідки на офіційному сайті - переконайтеся в тому, що документ справжній. Ми чесно працюємо для своїх клієнтів і допомагаємо вирішити бюрократичні питання набагато швидше.
Контакти
+38 (097) 220-94-99 (KievStar)
+38 (063) 347-14-88 (Life)
+38 (095) 301-80-00 (Vodafone)
perevod@infoperevod.ua

Київ, бул. Шевченка, 6, оф. 21 (3-й поверх), код 21К

Працюємо: Пн-Пт 9:00 - 18:00