InfoPerevod

WES до Канади

Якщо громадяни країн СНГ збираються переїжджати до Канади на деякий час або постійне проживання, їм обов'язково потрібно підтвердити документі про загальну та вищу освіту. Зробити це необхідно через те, що система освіти у державах має суттєві відмінності.

WES (World Education Services) – це некомерційна організація за допомогою якої ви затверджуєте освітні документи для різних країн, в тому числі для Канади. World Education Services займається безпосередньо цією роботою, допомагаючи емігрантам. Щоб розпочати роботу з цією службою треба пройти реєстрацію на її офіційному веб-сайті wes.org/ca/. Для цього треба обрати країну, в якій ви отримували освіту і заповнити заявку, після чого система видає реєстраційний номер (WES reference number). Наступним кроком буде передача документів (це можна робити декількома способами) і після оформлення пакету документів, отримати в нашому офісі чи з доставкою.

Через нашу компанію ви можете пройти цю процедуру дуже швидко і успішно. Ми зробимо професійний переклад документів і нотаріальне завірення перекладу, передамо їх на верифікацію в Міністерство освіти України і потім відправимо документи до WES Канади.

Процедура затвердження документів починається одразу після того, як організація отримує документи та оплату її послуг. Тривати затвердження може як пару тижнів, так і декілька місяців.

Це залежить від того, наскільки завантажені працівники компанії у цей момент та коли були видані ваші документі. Офіційний термін обробки становить 10-30 робочих днів.

Вартість послуг WES Канади становить 2000 гривень за 1 пакет документів. Зверніть увагу – переклад та нотаріальне завірення документів оплачується окремо в бюро перекладів.
Контакти
+38 (097) 220-94-99 (KievStar)
+38 (063) 347-14-88 (Life)
+38 (095) 301-80-00 (Vodafone)
perevod@infoperevod.ua

Київ, бул. Шевченка, 6, оф. 21 (3-й поверх), код 21К

Працюємо: Пн-Пт 9:00 - 18:00